Labioplastyka – czy to dobry pomysł?

Labioplastyka – czy to dobry pomysł?
Coraz więcej kobiet korzysta z usług ginekologii estetycznej. Defekty miejsc intymnych mogą przysporzyć wielu problemów i kompleksów. Przerośnięte lub nierówne wargi sromowe mogą uniemożliwić jazdę na rowerze, a nawet codzienne funkcjonowanie. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, w jaki sposób można pozbyć się tego problemu.

Kompleksy, które niszczą życie

Ocieranie się ich o ubranie może przyczynić się do bolesnych odparzeń i obtarć, a także zwiększenia podatności na infekcje intymne. Wiele Pań wstydzi się pokazać w bieliźnie lub stroju kąpielowym, więc rezygnują z wizyt na basenie lub plaży. Kompleksy, opory, zahamowania, ból – to wystarczające powody, aby udać się z problemem do profesjonalnej kliniki ginekologii estetycznej, w której labioplastyka jest na wysokim poziomie.

Labioplastyka – na czym polega zabieg?

Labioplastyka jest zabiegiem polegającym na zmniejszeniu oraz modelowaniu warg sromowych mniejszych i/lub większych. Zazwyczaj wykonuje się go przy użyciu lasera. Nadmiar skórki, tkanki podskórnej i tkanki tłuszczowej usuwany jest laserowo, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. W miejscu ciecia wargi zostają zszywane, najczęściej za pomocą szwu ciągłego rozpuszczalnego, jednak wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji pacjentki. Coraz rzadziej stosowane jest cięcie skalpelem, ponieważ laser jest znacznie bezpieczniejszy i precyzyjniejszy. Metoda ta gwarantuje, że podczas zbiegu nie pojawi się krwawienie, a także nie wystąpią blizny pooperacyjne. Czas gojenia jest znacznie szybszy, a także dyskomfort znacznie zmniejsza się. Stymuluje powstawanie kolagenu, dzięki czemu zawartość i elastyczność tkanki warg sromowych zwiększa się.

Skontaktuj się ze specjalistą

Przed zabiegiem należy udać się na profesjonalną konsultacje z lekarzem ginekologiem. Musi zostać sprawdzony stan zdrowia intymnego, ponieważ wszelkie infekcje i zapalenia uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu. Należy również wykonać badanie cytologiczne. Zapoznaj się z jakiej grupy leków nie możesz przyjmować na 2 tygodnie przed terminem planowanego zabiegu (m.in. leki przeciwkaszlowe, leki przeciw grypie, aspiryna i jej pochodne, witamina E). Na kilka dni przed zabiegiem należy całkowicie wyeliminować lub znacząco zmniejszyć ilość palonych papierosów. Reszta wskazań zostanie udzielona Ci przez Twojego lekarza.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://forum.ebiznesy.pl/luzne-pogawedki/mala-gastronomia-alternatywny-biznes-t8747-40.html#p85726
http://franchising.pl/forum/2288/2/gastronomia-tym-mozna-zarobic-pomysly/
http://kubacka.pl/darmowy-audyt-strony-poczatkiem-procesu-reklamowego
https://andrzejdrugi2.wordpress.com/2017/03/03/place-zabaw-i-ich-odbudowywanie-czy-warto/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s