Czy ginekologia estetyczna pozwala zwalczyć problemy nietrzymania moczu?

Czy ginekologia estetyczna pozwala zwalczyć problemy nietrzymania moczu?
Problem nietrzymania moczu dotyka wiele kobiet. Jak sobie z nim radzić? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym artykule, dlatego też koniecznie go przeczytaj.

Dolegliwość, która dotyka głównie matki

Kobiety, które decydują się na zajście w ciążę, przeżywają bardzo trudny emocjonalnie okres. Bardzo pragną ciąży, cieszą się na myśl o dziecku, a przez całe 9 miesięcy bardziej martwią się o zdrowie swojego płodu niż swoje własne. Niemniej jednak ich ciało przez trudnych 9 miesięcy jest narażone na bardzo duże obciążenie, w końcu wewnątrz kształtuje się nowy organizm, który swoje siły do życia czerpie wprost z organizmu matki! Dlatego też nie ma się co dziwić, że kobiety po porodzie, szczególnie tym długim i trudnym, bardzo długo dochodzą do siebie, a często nie udaje im się odzyskać w pełni formy, sprawności i kształtu ciała jak sprzed ciąży.

Poród – jeden z głównych powodów problemów nietrzymania moczu

Sama ciąża jest bardzo obciążająca dla naszego organizmu. Wewnętrzne organy są uciskane przez płód, ścianki macicy rozszerzają się i dużo czasu zajmuje im ponowne zejście się. Następujący po porodzie czas połogu jest dla kobiety bardzo ważny – to czas na to, by ciało samodzielnie wróciło do jako takiej sprawności jak sprzed ciąży. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Częstym problemem kobiet jest nietrzymanie moczu, zarówno w końcówce ciąży jak i długo po niej. Wynika to przede wszystkim stąd, że w końcówce ciąży płód często uciska na pęcherz, stąd też potrzeba częstego chodzenia do toalety. Po porodzie wcale nie jest lepiej – rozszerzone wskutek porodu ścianki pochwy nie wytwarzają wystarczająco dużego napięcia, by utrzymać mocz i nie popuścić go na zewnątrz.

Ginekologia estetyczna pomaga kobietom

Ginekologia estetyczna pozwala poradzić sobie z tym problemem w bardzo łatwy sposób. Zabiegi laserem są obecnie bardzo popularne i polecane w gabinetach medycyny estetycznej, ponieważ dają sobie rade z wieloma mankamentami, z którymi nie można sobie pomóc za pomocą ćwiczeń czy kosmetyków. Zabiegi laserem pomagają pozbyć się problemu nietrzymania moczu po ciąży w krótkim czasie i skutecznie. Dodatkowo warto też wykonywać ćwiczenia mięśni Kegla, które wzmocnią ścianki pochwy, a także zapobiegną nawrotowi problemu nietrzymania moczu w kolejnych ciążach, na które zdecyduje się kobieta. Ginekologia estetyczna to sposób na pozbycie się tej przykrej przypadłości.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://budowanie-na-wymiar.bloog.pl/id,355401988,title,Stomatolog-z-Tarnowskich-Gor-pomoze-ci-zdabac-o-zeby,index.html
http://bilanx.slask.pl/stomatolog-z-tych-jak-prawidlowo-dbac-o-zeby-zobacz-z-jakich-etapow-sklada-sie-czyszczenie-zebow
http://czerwonawoda.phorum.pl/viewtopic.php?p=1663#1663
http://voodoo.waw.pl/operacja-zacmy-czechy-z-jakimi-dodatkowymi-oplatami-trzeba-sie-liczyc

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s